Magyarország

Gépkezelő - RDF üzem

  • Gyál

fcc-mappa-auto_v1

GÉPKEZELŐ
munkatársat keresünk Gyálra

Téged keresünk, ha:

  • van 3324-es vezetőüléses targonca és/vagy 4511-es homlokrakodó gépkezelői jogosítványod
  • vállalod a 3 műszakot (6:00-14:30, 14:00-22:30, 22:00-6:30)
  • van saját autód, motorod vagy bicajod, amivel be tudsz járni dolgozni Gyál külterületén található telephelyünkre.

Az alábbi feladatokkal telik majd egy napod nálunk:

  • üzemünkben hulladék-újrahasznosítással foglalkozunk, az ott található bálázógép és aprítógépsor berendezéseinek üzemeltetése az elsődleges feladatod
  • a feldolgozandó hulladékot homlokrakodóval a gépsorra juttatod
  • az üzemet és környékét, ha kell, rendbe teszed, figyelsz és figyelmeztetsz másokat is annak tisztán tartására.

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:

  • szereted a kiszámítható munkaidőt, hogy csak akkor és csak addig kell dolgoznod, ami az előre kiadott munkaidő-beosztásodban szerepel
  • lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • motiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjük
  • nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 15 Ft-tal hozzájárulunk
  • örülsz a SZÉP kártyára kapott juttatásnak
  • elengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd
  • könnyebbség, hogy csak egy telephelyen, kizárólag Gyálon kell dolgoznod
  • fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
  • tanulnál, hogy újabb OKJ-s vagy gépkezelői végzettséget szerezz
  • szívesen részt veszel a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap stb.
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a feladataidat, és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövődet

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, jelentkezz az alábbi lehetőségeken:

cv@fcc-group.hu

06 30 207 0973

weboldalon keresztüli jelentkezés

Elérhetőségeink

Tel: 06 30 207 0973

E-mail: cv@fcc-group.hu

Cím: FCC Magyarország Kft.
2360 Gyál, Kőrösi út 53.

* Kötelezően kitöltendő mező

Mielőtt elkezdenénk: tekintse meg az Ön személyes adatainak feldolgozását.