Magyarország

Hulladékellenőr (Gyál)

  • Gyál

fcc-mappa-auto_v1

HULLADÉKELLENŐR
munkatársat keresünk Gyálra

Téged keresünk, ha:

  • szereted a szabadban végzett munkát
  • tudod kezelni az okos telefonokat
  • van saját autód, motorod vagy bicajod, amivel be tudsz járni dolgozni Gyál külterületén található telephelyünkre.

Az alábbi feladatok, kihívások várnak majd:

  • elsődleges feladatod, hogy a beérkező hulladék fajtáját leellenőrzöd és azt egy okos telefonon lévő egyszerű applikációban rögzíted
  • a hulladéklerakón elirányítod a partnereink járműveit arra a területre, ahol leboríthatják a behozott hulladékot
  • biztosítod a hulladéklerakón lévő műszaki berendezések rendeltetésszerű működtetését és ügyelsz a lerakó környékének tisztán tartására.

 Jól fogod érezni magad nálunk, ha:

  • kedveled a pörgést
  • szívesebben jössz-mész és dolgozol kint a szabadban, mint állsz egész nap egy gépsor mellett
  • lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • motiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjük
  • nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 30 Ft-tal hozzájárulunk
  • a juttatásként kapott SZÉP kártyát szívesen használod
  • örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunk neked
  • elengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd
  • fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
  • szívesen részt vennél a céges rendezvényeinken, mint pl. családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap stb.
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a munkádat, és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövődet

Munkavégzés helye: Gyál külterülete

Munkaidő: 5:30-14:00 vagy 9:30-18:00 között váltott műszakban

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, fizetési igényed megjelölésével küldd önéletrajzodat az alábbi e-mailcímre:

 cv@fcc-group.hu

Jelentkezésed postai úton is megküldheted: FCC Magyarország Kft. Toborzás
2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Elérhetőségeink

Tel: 06 30 207 0973

E-mail: cv@fcc-group.hu

Cím: FCC Magyarország Kft.

* Kötelezően kitöltendő mező

Mielőtt elkezdenénk: tekintse meg az Ön személyes adatainak feldolgozását.