Magyarország

Ügyfélszolgálati munkatárs (Gyál)

location Gyál

fcc-mappa-auto_v1

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI
munkatársunkat keressük Gyálra,
aki emberközpontú hozzáállásával és könnyed problémamegoldó készségégével hozzájárul cégünk szolgáltatásainak magas szintű ellátásához.

Téged keresünk, ha:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági végzettség eljőnyt jelent)
  • magas szintű kommunikációs készéged kamatoztatnád munkád során
  • jó szervező vagy és a váratlan problémák megoldása a specialitásod
  • kizárólag igényes és precíz munkát adsz ki a kezedből
  • felhasználói szinten tudod kezelni a MS Office eszközöket.

 Az alábbi feladatokkal telik majd egy napod nálunk:

  • partnereinktől telefonon és elektronikusan érkező kérdések, kérések és panaszok megválaszolása, megoldása
  • személyes ügyfélszolgálat ellátása
  • partneink törzsadatait rögzíted és naprakészen tartod a vállalatirányítási rendszerünkben
  • ügyeleink esetleges reklamációira kiemelten figyelsz, hiszen te is azt vallod, nem a probléma a lényeges, hanem az, hogy hogyan kezeljük
  • teljes körű adatszolgáltatást nyújtasz megbízóink részére.

Jól fogod érezni magad nálunk, ha:

  • szereted a kiszámítható munkaidőt, hogy csak akkor és csak addig kell dolgoznod, ami az előre megbszélt munkaidő-beosztásodban szerepel
  • lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 30 Ft-tal hozzájárulunk
  • örülsz a SZÉP-kártyára kapott juttatásnak
  • örömmel képeznéd magad szakmailag
  • fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a munkádat és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövőfdet.

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete, ahová az eljutás saját gépkocsival, biciklivel vagy motorral történik.

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.
Ha Te is hiszel ezekben, jelentkezz az alábbi elérhetőségeken:

cv@fcc-group.hu

06 30 207 0973

            weboldalon keresztüli jelentkezés

   Jelentkezésed postai úton is megküldheted: FCC Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Mielőtt elkezdenénk: tekintse meg az Ön személyes adatainak feldolgozását.